VIJESTI - ARHIVA

15. 01. 2015.
BiH SUTRA PROTIV IRANA
Utakmicom domaće reprezentacije i Brazila večeras će u Kataru biti otvoreno 24. Svjetsko prvenstvo za rukometaše. Reprezentacija Bosne i Hercegovine svoju premijernu utakmicu na smotri najboljih rukometaša planete ima protiv reprezentacije Irana i to u petak, 16. 01. 2015. godine sa početkom u 13:00 sati. Utakmica kojom će započeti takmičenje u grupi B će se igrati u dvorani "Lusail Multipurpose Hall", a direktan TV prijenos obezbijedila je BHRT.

x
13. 01. 2015.
PRELAZNI ROK - SPISAK
Registraciona komisija RS BiH objavljuje privremeni spisak zimskog prelaznog roka za rukometašice i rukometaše koji je održan u periodu 01. - 10. 01. 2015. godine. Spisak možete pogledati OVDJE.

x
10. 01. 2015.
GRANOFF UZ REPREZENTACIJU BiH
Bosanskohercegovački rukometni reprezentativci su na svoje prvo Svjetsko prvenstvo koje se održava u Kataru otišli u pažljivo kreiranom outfitu branda Granoff. Kompanija Granoff je prateći svjetske trendove, ali i vremenske uslove koji vladaju u ovo doba godine u Kataru, za naše reprezentativce odabrala business casual odjeću proizvedenu od najkvalitetnijih svjetskih tkanina, a sašivenu u vlastitim proizvodnim pogonima u BiH. Ponosni smo što je Rukometni savez BiH odabrao nas kao partnera i što naši reprezentativci i izvan terena promovišu BH vrijednosti. Granoff kao društveno odgovorna kompanija već duži niz godina podržava naše ekipe u svom što boljem predstavljanju i brine o njihovom izgledu i izvan terena. Našim reprezentativcima želimo uspješan nastup na Svjetskom prvenstvu!
Granoff

x
08. 01. 2015.
BiH NERIJEŠENO I SA PORTUGALOM
U trećoj utakmici koju su BH reprezentativci odigrali u posljednja 3 dana u Dohi, a u sklopu priprema za nastup na SP Katar 2015, rezultat je bio neriješen. Danas su naši najbolji rukometaši remizirali sa Portugalom i to rezultatom 22:22 (poluvrijeme 15:12).

x
07. 01. 2015.
BiH REMIZIRALA SA KATAROM
Najbolji rukometaši Bosne i Hercegovine su danas u svojoj drugoj provjeri pred SP koje iduće sedmice počinje u Kataru, remizirali sa reprezentacijom domaćina rezultatom 22:22 (poluvrijeme 11:12).

x
06. 01. 2015.
PORTUGAL U DOHI BOLJI OD BiH
U prvoj pripremnoj utakmici pred učešće na Svjetskom prvenstvu, muška rukometna reprezentacija BiH je danas u Dohi poražena od reprezentacije Portugala rezultatom 22:26 (poluvrijeme 8:14).

x
05. 01. 2015.
RSG PRODUCIRAO PJESMU ZA KATAR
Povodom učešća muške rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine na predstojećem Svjetskom prvenstvu koje će se od 15. 01. do 01. 02. 2015. godine održati u Kataru, Radio Stari Grad je producirao pjesmu podrške našim reprezentativcima koju možete poslušati OVDJE.

x
02. 01. 2015.
PRESS KONFERENCIJA U HOTELU SARAJEVO
Press konferencija rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine uoči polaska na Svjetsko prvenstvo - Katar 2015. godine će biti održana u subotu, 03. 01. 2015. u 12:00 sati u Hotelu SARAJEVO. 04.01.2015. godine reprezentacija Bosne i Hercegovine predvođena selektorom Draganom Markovićem će letom u 12:20 sati iz Sarajeva otputovati u Katar gdje će napraviti završne pripreme pred nastup na Svjetskom prvenstvu.